Dijus Samandriel Ashes of Love (13/60) [2018]

Kedves Dijus!
Nagyon köszönöm az eddigi részek fordítását és természetesen türelmesen várom a folytatást :) 😍 Ez is egy gyönyörű sorozat!!:) Szabadidődbe is rengeteget dolgozol, ha egyáltalán van szabadidőd! Pont ezért csodálatos a munkád, hogy a kevéske idődet ránk is fordítod, bár gondolom szereted is csinálni a fordítást, de nem lennél köteles velünk megosztani és pont ezért vagyok olyan hálás Neked, mert nélküled nem élvezhetném magyar felirattal ezt a gyönyörű sorozatot! :)😍 Nagyon ügyes vagy! Köszönöm szépen a munkádat!:)

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Ashes-ep7.JPG

Elkészült a sorozat 7. részének magyar felirata is :love:

KIEGÉSZÍTÉS

Mithril:
Kitalált, valóságban nem létező fém, ritka és értékes. Az ezüsthöz hasonlít, a gyémántnál is erősebb.

Kedves Dijus!
Nagyon szépen köszönöm a 8. rész fordítását!! 😍 😊 Nagyszerűen haladsz a fordítással, hiszen a 9. résznél is a 66 %-nál jársz!!❤:) Igazán nagyon ügyes vagy és rendkívül hálás vagyok a kitűnő munkádért!!:)‼🥇Végtelenül örülök és boldog vagyok, hogy vagy nekünk, mert Nélküled én ezt a sorozatot nem élvezhetném és ami nagyon fontos nem is érteném, de a Te precíz, pontos, kitartó és önzetlen munkádnak köszönhetően megtehetem!!!😍😊 Óriási hála Neked mindezért!!!❤😍 Köszönöm!!!!!!😍😍‼