Befejezett Dijus Bloody Romance (2018)

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Bloody-Romance-ep26.png
Meghoztam a 26. részt is ^^

Emlékeztetőül: a Se Jie elnevezés arra a vérszívóra utal, amelyet hajdanán Cha Ru Xing Feng testébe helyezett, amitől többé nem érez vágyat a női nem iránt és ezzel egyértelműen arra sem képes.

Továbbá egy rövid bepillantást kapunk Cha Luo emlékeiből, melyből megtudjuk, hogy ő igazából jó akart lenni, mint mindenki más, csakhogy arra kényszerül, hogy gonosz legyen. Azzá tették őt.​

A gu kifejezés a sorozatban a méreghordozó vérszívók elnevezése, amelyet a kívánt célszemély testébe juttatnak.

Last edited:
Kedves Dijus! Köszönöm szépen az eddigi fordítást a Bloody Romance-ből, imádom! Ennek ellenére olyan kérdésem lenne, hogy a további részek a 26. rész után, felkerülnek indavideóra is? ^^ Sajnos a gépem olyan, hogyha le is töltöm semmi mással nem tudom összekapcsolni őket.

Még egyszer köszönök mindent ^^

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Kedves Dijus! Köszönöm szépen az eddigi fordítást a Bloody Romance-ből, imádom! Ennek ellenére olyan kérdésem lenne, hogy a további részek a 26. rész után, felkerülnek indavideóra is? ^^ Sajnos a gépem olyan, hogyha le is töltöm semmi mással nem tudom összekapcsolni őket.

Még egyszer köszönök mindent ^^
Kedves Wan Mei!

Természetesen fel fognak kerülni indára is, azonban még nem volt időm ezt megtenni. A 29. résszel, amely a jövő hét folyamán érkezik (70%), a fennmaradt részek egyúttal online elérhetőek lesznek. Nagyon örülök, hogy tetszik a sorozat, engem is elvarázsol, kiváló darab.

U.I.: Próbáltad a leírásom szerint rátenni a feliratokat a videókra?

További kellemes estét kívánok!