Befejezett Dijus Bloody Romance (2018)

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Kedves Dijus!

Köszönöm szépen a sorozat eddigi feliratait, annyi gondom lenne, hogy a megadott mega linkre azt írja ki, hogy már nem létezik.
Tudnál nekem abban segíteni, hogy honnan töltsem le a videókat.

Köszönöm Andi
Kedves Andi!

A megás link már nem él, mivel a mega korlátozta a fiókunkat, ezért eltűnt a feltöltés. Viszont a lilsubs nevű programmal gond nélkül le tudod tölteni a videókat a Viki oldaláról :)

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
bloody-ep34-1.JPG

Elkészültem a sorozat 34. részének magyar feliratával is ^^ :love:

Megjegyzés: Az imént észrevettem, hogy a 32. részben hagytam egy apróbb hibát, sietségemben Jin herceget írtam Jin császár helyett.

Last edited:
Miután "napra kész vagyok" az oldal sorozataival ;) bele vágtam ebbe a sorozatba is. Sajnos mindig a cím alapján döntök a megtekintéseknél, és még mindig nem tanultam meg, hogy nem ez alapján kell megítélni egy sorozatot. Természetesen kellemesen csalódtam és mindjárt elsőre, 3 részt is sikerült " feldolgoznom. Nagyon tetszik a "sasók" világa. Köszönöm Dijus, hogy elérhetővé tetted ezt a sorit és a fordítását. :)

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Miután "napra kész vagyok" az oldal sorozataival ;) bele vágtam ebbe a sorozatba is. Sajnos mindig a cím alapján döntök a megtekintéseknél, és még mindig nem tanultam meg, hogy nem ez alapján kell megítélni egy sorozatot. Természetesen kellemesen csalódtam és mindjárt elsőre, 3 részt is sikerült " feldolgoznom. Nagyon tetszik a "sasók" világa. Köszönöm Dijus, hogy elérhetővé tetted ezt a sorit és a fordítását. :)
Örülök, hogy tetszik :giggle: Hát igen, ez nem egy nyálas, "Ó, felség így, úgy, amúgy" sorozat. Teljesen más töltetű, hangulatú darab. Majd várom a további véleményt ^^ Személy szerint... nekem ez a mű a top top top ^^ Igencsak lebilincselő. Teljesen hozzánőttem, ami érződik is a fordításban.​

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
bloody-ep36-1.JPG
bloody-ep36-2.JPG
bloody-ep36-4.JPG
bloody-ep36-3.JPG

Ezzel teljes a sorozat 😭 Én végig bőgtem az egészet... 😭 😭 😭

Kiegészítés: Az uralkodót megszokásból és végig tévesen császárnak írtam. Király volt, ugyanis a végén veszi fel a császári címet. Kérlek, nézzétek el nekem.​

SPOILER: Elvileg a legyezőn egy kódolt üzenet van, annak a helynek a nevével [Liangzhou An Ding], ahol Chang An lehet. Ezt így eléggé nyitva hagyták, de szerintem nem reménykedhetünk folytatásban. Egy biztos, Chang An nem halt meg.

Last edited: