Befejezett Dijus Bloody Romance (2018)

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
😭 Amikor befejezek egy sorozatot (főleg ha teljesen hozzám nő) egy jó ideig (nagyon sokáig) üresség marad utána. Egyszerűen szavak sincsenek, mennyire imádtam rajta dolgozni. Kíváncsian várom majd a Ti véleményeiteket, s érzéseiteket :love:

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
FONTOS: EGY PÁR DOLGOT VÁLTOZTATTAM AZ UTOLSÓ (36.) RÉSZEN, KÉRLEK TÖLTSÉTEK LE ÚJRA!

bloody-ep36-5.JPG

VÁLTOZTATÁSOK
  • A felirat utolsó sorai így szóltak... Egy magára hagyott leány, ki a késő őszi hidegben játszik a kucsinján. A világ hatalmas, ám ő nem tartozik sehová. A Bi'an csarnokban lelte meg végső nyugalmát. Ezt az idézetet a DIMSUM angol feliratából vettem, viszont se a Viki-s, se a Youtube-os verzióban nem szerepel, így kivettem belőle. Helyette odaírtam a kódolt üzenet jelentését.​
  • Elvileg Xing Feng Chang An lenyúzott bőréből készítette azt a legyezőt.​
KIEGÉSZÍTÉS
  • Amikor Gong Zi odamegy Wan Mei-hez azzal a dumával, hogy Chang An elvesztése nem jelenti azt, hogy mindent elvesztett, ő is ott van neki, akkor felajánlja neki, hogy válassza őt... és akkor hangzik el mindkettőjük szájából a sorozat címe, avagy a Bloody Romance (Véres románc), csakhogy ezt nem tudtam rendesen beépíteni, ezért az angol feliratok alapján fordítottam ezeket a sorokat.​
  • Wan Mei a végén elmondja, hogy Gong Zi azon munkálkodik, hogy a népet meggyőzze, miszerint Wan Mei Taiping hercegnő leszármazottja és az Íratlan rendelet valódi tulajdonosa.​

Kedves Dijus!
Nagyon szépen köszönöm a kiegészítést! Igazán figyelmes és lelkiismeretes vagy és nagyon körültekintően igyekszel fordítani és segítségünkre lenni, hogy minél jobban megértsük és élvezhessük a sorozatot! :love: ♥ Valóban nagyra értékelem a tudásodat, hozzá állásodat és a kitartásodat!!!!:)♥ Nagyszerű munkát végeztél!!! Gratulálok és nagyon hálás vagyok Neked!!!:love:😍
A változtatást is letöltöttem , nagyon szépen köszönöm!!!!:)😍♥

Gyönyörű a zenéje. Még nem néztem meg a sorozatot, mert nem volt időm. Most szabadságon leszek 2 hétig és végig fogom nézni és minden percét élvezni fogom és beszámolok majd Neked róla. hogy hogy tetszett. Bár előre jelzem, hogy a bemutatója és amit eddig láttam belőle az is már megfogott, úgyhogy valószínű az egyik kedvenc sorozatom lesz!!!♥😍 Letöltöttem a gépemre a sorozatot a feliratoddal együtt és így bármikor újra nézhetem majd!
Igazán megérdemled a köszönő sorokat, hiszen nagyszerű munkát végeztél!!! Ez a minimum amit megtehetek a munkádért, mert nem kis dolog volt ez!! Kellett hozzá hatalmas kitartás, nagy tudás, óriási erő és nem utolsó sorban szív és önzetlenség, mert megosztottad velünk és ez az ami naggyá tesz Téged a szemembe. Ezt köszönöm neked, mert önzetlen vagy és megosztod a tudásodat velünk!! 😍:) Még egyszer köszönök mindent, később jelentkezem!!!:)

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Gyönyörű a zenéje. Még nem néztem meg a sorozatot, mert nem volt időm. Most szabadságon leszek 2 hétig és végig fogom nézni és minden percét élvezni fogom és beszámolok majd Neked róla. hogy hogy tetszett. Bár előre jelzem, hogy a bemutatója és amit eddig láttam belőle az is már megfogott, úgyhogy valószínű az egyik kedvenc sorozatom lesz!!!♥😍 Letöltöttem a gépemre a sorozatot a feliratoddal együtt és így bármikor újra nézhetem majd!
Igazán megérdemled a köszönő sorokat, hiszen nagyszerű munkát végeztél!!! Ez a minimum amit megtehetek a munkádért, mert nem kis dolog volt ez!! Kellett hozzá hatalmas kitartás, nagy tudás, óriási erő és nem utolsó sorban szív és önzetlenség, mert megosztottad velünk és ez az ami naggyá tesz Téged a szemembe. Ezt köszönöm neked, mert önzetlen vagy és megosztod a tudásodat velünk!! 😍:) Még egyszer köszönök mindent, később jelentkezem!!!:)
Tényleg szóhoz sem jutok! :giggle: Annyira aranyos vagy :love: Rendben, várni foglak ^^

Dijus, köszönöm szépen ezt az igazán aprólékos és igényes munkát. Végig néztem/végig éltem ezt a sorozatot. Kevés történetet komponáltak meg így - persze amit én láttam/olvastam - amiben, egy ember küzdelmét mutatja meg a sorsal. Mit is írok egy emberét?... Az összes szereplőét, akiknek küzdelmét a történeti szálakon át mutattak be. Amit viszont hiányoltam, vagy legalább is számomra nem volt meggyőző az, ez az "orgyilkos közösség" élete nem igazán lett kidolgozva. A hölgy érkezésekor még volt egy pár közösségi jelenet, de az egy pár rész után eltünt. A legyezőről egy gondolat: Ha Chang An lenyúzott bőréből készítette, akkor annak bőre egy csecsemőével vetekszik. Olyan fehér anyagból van és olyan vékony -átlátszik rajta az írás -, hogy én ezt nem hiszem el :) Tovább nem részletezve az előbbieket, kívánok még, több ilyen jó sorozat kerüljön a kezeid közé és bánj velük ilyen jól mint ezzel, mert ez meg érdemelte és te is meg érdemled érte az összes dícséretet, amit eddig kaptál a munkádért!

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Dijus, köszönöm szépen ezt az igazán aprólékos és igényes munkát. Végig néztem/végig éltem ezt a sorozatot. Kevés történetet komponáltak meg így - persze amit én láttam/olvastam - amiben, egy ember küzdelmét mutatja meg a sorsal. Mit is írok egy emberét?... Az összes szereplőét, akiknek küzdelmét a történeti szálakon át mutattak be. Amit viszont hiányoltam, vagy legalább is számomra nem volt meggyőző az, ez az "orgyilkos közösség" élete nem igazán lett kidolgozva. A hölgy érkezésekor még volt egy pár közösségi jelenet, de az egy pár rész után eltünt. A legyezőről egy gondolat: Ha Chang An lenyúzott bőréből készítette, akkor annak bőre egy csecsemőével vetekszik. Olyan fehér anyagból van és olyan vékony -átlátszik rajta az írás -, hogy én ezt nem hiszem el :) Tovább nem részletezve az előbbieket, kívánok még, több ilyen jó sorozat kerüljön a kezeid közé és bánj velük ilyen jól mint ezzel, mert ez meg érdemelte és te is meg érdemled érte az összes dícséretet, amit eddig kaptál a munkádért!
Aaaw :love: Nagyon szépen köszönöm! Olyan aranyosak vagytok ^^ Úgy örülök, hogy mindnyájan így vélekedtek a munkámról. :giggle:

Igen, sajnos nem volt kidolgozva ez az egész világ, maga a történet és rengeteg kérdés nyitva maradt a sorozatban, amit sajnálok. Elvileg a könyv, amiből a sorozat készült sem fejeződött be, ezért lett olyan amilyen. Meg azt is olvastam, hogy kevés volt a forgatáshoz a pénz, s ezért is ez kerekedett ki belőle. De mindezek ellenére imádtam, hogy nem egy szokványos történet volt.​
Nos, igen, a legyezős kérdés 😂 Egyrészről, ha belegondolunk, akkor Xing Fengnek ideje se lett volna megcsinálni, merthogy elég kevés idő telt el a Wan Mei-Cha Luo párbaja és Chang An eltűnése között. Másrészről pedig igen, jó vékonyra sikeredett. A kiegészítésbe azért írtam bele, mert két angol felirat azt írta, hogy a szívéből készült, mire egy harmadik a logikusabbat írta, miszerint emberi bőrből.​

Kedves Dijus!
Nem sikerült még végig néznem a sorozatot, de nem sok van már hátra, az utolsó 10 rész hiányzik még! Nagyon tetszik és végtelenül élvezem!!:) Természetesen ahogy ígértem, ha végig néztem a sorozatot jövök és beszámolok róla!!:)❤ Tulajdonképpen olyan sok szép sorozatot fordítasz és elkápráztat, ezért bele-bele nézek a sorozatokba ahogy letöltöm főleg ha itt a magyar felírat is mellé!! Természetesen ez nem baj és nagyon örülök neki csak a bőség zavara miatt kíváncsi vagyok az újabb és újabb történetekre!! 😊Mindegyik gyönyörű és egyedi történet!! Gondolom ezzel Te is így vagy!😍 Nagyon köszönöm a nagyszerű, kitűnő és precíz munkádat!!❤😍:)😊

Kedves Dijus!
Ígéretemhez híven itt vagyok! Hát nem egy mindennapi sorozat, az teljesen biztos, hiszen még mindig a hatása alatt vagyok!!! 😍 😊 Egyszerűen még mindig a sorozatra gondolok! Gyönyörű a zenéje, a színészek játéka óriási és a pompás ruha költemények valamint a hajviseleteik és kiegészítő hajdíszeik mind a férfiaknak és mind a nőknek, hát az valami pazar és pompázatos!! A történetben ott voltam én is és mindvégig szurkoltam Chang An és Wan Mei szerelmének!!! Bár tudtam, hogy nem igazán sikerül a boldogságuk beteljesedése, mert az elején csak sejtették velünk, hogy valami komoly akadálya van, de ahogy haladtam a részekkel úgy derült fény vagyis lett egyre világosabb számomra, hogy mindkettejüknek küldetése van és emiatt nem lehetnek együtt boldogok!! Ennek ellenére is, hogy kénytelenek voltak külön utakon járni egy ideig, akkor is érezni lehetett, hogy közel vannak egymáshoz!! A sorozat egyszerűen lenyűgözött és a képernyőre szegezett és teljes átéléssel néztem csak néztem és nem voltam képes abbahagyni, míg végig nem néztem!! Teljes átéléssel néztem és a hatása alá is kerültem úgy hogy újra néztem tőbb részét is!! Annyira hálás vagyok Neked azért, hogy fordítottad!!😍❤ Az biztos, hogy a kedvenc sorozatom lesz!!!😊:) A történet is különleges eltér a megszokott sorozatoktól. Néhány helyen bizarr és talán ijesztő és félelmetes. Például: a büntetések, mikor Chang An megmutatja Wan Mei-nek, hogy ez vár rá ha feladja!!!
A végénél amikor megkérdezi Wan Mei, hogy hol van Chang An teste gondoltam, hogy valami rejtély van mögötte, mert nem szívódhatott csak úgy fel, tehát valóban nyitva hagyták a végét, hogy mindenki gondoljon a végére azt amit akar!
El vagyok ragadtatva a sorozattól és teljesen elvarázsolt engemet is!!😊😍
Még egyszer köszönöm a kitűnő, kitartó, precíz, önzetlen és fárasztó munkádat!!!!❤😍:)‼🍾