Dijus Buried City to Shut All Lights [02/36] (2018)

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Buried-City-1.jpg
Buried-City3.jpg
Buried-City4.jpg
Buried-City2.jpgBuried-City8.jpg
Buried-City7.jpg
buried-city-9.jpg
buried-city-10.jpg
buried-city-11.jpg

Cím: Buried City to Shut All Lights | 等到烟暖雨收
Évjárat: 2018
Részek száma: 36 (3 évad összesen)
Csatorna: iQiYi
Részek hossza: 30 perc
Műfaj: kosztümös, romantikus

Bejelentve: 2019. július 23!

Egy igen szomorú és lebilincselő szerelmi történetet láthatunk majd mester és tanítványa között.

Ji úr elküldi leányát, Qiyue-t a Chu család második fiához, hogy eltanulja tőle a művészetek csínját-bínját. Qiyue közben nevet vált Yiluo-ra. Chu Che egy igen sármos ifjú egy kis arroganciával megfűszerezve, ám rejtélyes kórsága miatt a külvilágtól elzárva tengeti napjait. Azonban, Yiluo nem igazán tolerálja mestere fellengzősségét, s valahányszor alkalma nyílik rá, próbál megszökni tőle, ám nem jár sikerrel; mindig pórul jár szegény lány. Az együtt töltött idő múlásával a leány megtudja, hogy mestere öt esztendővel ezelőtt egy baleset következtében teljesen más emberré változott.​

Vajon miféle kórság támadta meg a fiút? Vajon mi sül ki a két ifjú szerelméből? A sorozatból kiderül…

Csak annyi a dolgod, hogy kérvényezed! Kitöltöd ezt az űrlapot, ahányszor csak tudod (akár 30x is), és máris hozzájárulsz a licence-hez!

Title Name: Buried City to Shut All Lights
What country is the title from: China
Content Type: TV Show
What country are you from: Hungary

Attachments:

Last edited:

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
buried-city-ep1.png

Elkészültem a Buried City to Shut All Lights 1. részének magyar változatával!

FIGYELEM: A feliratok sorait én magam egyesével időzítem, ezért a megszokottnál lassabb tempóban halad majd a történet! A sorozat első két évadja kapott eddig angol feliratot, ami a gépi fordításra hajaz, ezért nem a legjobb; ebből kell kihoznom a legjobbat, amit igyekszem megtenni :)
A feliratok .ass formátumban lesznek elérhetőek, mivel a sorozatban alapjáratban kínai felirat van beégetve és ugye azt el kell takarni.​

Holdünnep/őszközépünnep: Wikipédia