Befejezett Samandriel Nevra Saceviciene Douluo Continent [2021]

Nagyon örülök a sorozat fordításának. Köszönet érte. A Megával kínlódok már két napja, állandóan leblokkol hat rész után, most várhatok 5 órát, és utána is csak egyet enged letölteni. Na, de sebaj, remélem márc. 7-ig a végére érek. üdv

Köszönöm a fordítást és a Megás lehetőséget !
Nem tudom másnak akadt e gondja a letöltésnél ?
Nekem a 21, 23,24,25,26,27, 30,33,35,36,38, 39 es
részeket nem engedi leszedni. Írási hiba -ezt írja ki.
Köszönöm szépen ,ha megnézitek!

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Köszönöm a fordítást és a Megás lehetőséget !
Nem tudom másnak akadt e gondja a letöltésnél ?
Nekem a 21, 23,24,25,26,27, 30,33,35,36,38, 39 es
részeket nem engedi leszedni. Írási hiba -ezt írja ki.
Köszönöm szépen ,ha megnézitek!
Az írási hiba az, amikor a lemezen már nincs elég helyed, ahová tölteni akarod :D

Nagyon örülök a sorozat fordításának. Köszönet érte. A Megával kínlódok már két napja, állandóan leblokkol hat rész után, most várhatok 5 órát, és utána is csak egyet enged letölteni. Na, de sebaj, remélem márc. 7-ig a végére érek. üdv
MIvel külföldön élek, vpn-t használok az indás videók miatt. Ha a vpn működik, akkor nekem sem enged letölteni, de ha kikapcsolom, az angol IP miatt elég gyorsan 2 megállással lejött az összes. Gondolom a magyarországi IP-k gyorsabban elérik a határt, mert többen töltenek onnan. De még van időd :) Bár én azzal is megoldottam, hogy beraktam letöltésre, és nem kapcsoltam ki a gépet. Így amikor lehetett töltött újra, nem volt gond, hogy éppen akkor nem érek rá itt lenni :)

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Az internetkapcsolat minőségétől és gyorsaságától függ a letöltés, semmi mástól. A Megának (mint minden más fájlmegosztó oldalnak) vannak bizonyos korlátai. Beállít egy átviteli korlátot, ami ha nem tetszik, nem elég a felhasználónak, fizetség fejében kibővítheti. Ez így működik. Továbbá, ha wifiről kapcsolódsz, az is befolyásolja a gyorsaságot. Ha ethernet (bedugod a netkábelt a gépbe, laptopba), sokkal gyorsabb lesz az eredmény. A kapcsolat minősége még a gép konfigurációjától is függ. Sok minden lehetséges. De ha még egyesével is, a megadott időintervallumig biztosan a végére fogsz érni a letöltősnek :D

Samandriel

Fordító
Szia!a felirat nélküli mega link eltünt kitudnád újra rakni mert naponta csak 6 részt enged a mega és még a fele hiányzik nekem.
köszönöm
Szia! Ahogy írtam is, 7-ével törlésre kerültek, mert kell a hely az új dolgoknak is, de az online oldalról, ahol videa-s videók vannak fent, ugyanúgy le lehet tölteni őket. Ha nincs még olyan letöltő programod, akkor ezzel le tudod: Letöltés a lilsubs után...