Kína Joy of Life: 2. évad (2022)

Samandriel

Fordító
JOYS2.jpg

Cím: 庆余年 2| Joy of Life: Season 2
Magyarul: Az élet értéke: 2. évad
Részek száma:
Részek hossza:
45 perc
Műfaj: történelmi, akció, vígjáték, romantikus

Szereplők:
Zhang Ruoyun (Novoland: The Castle in the Sky; The Fated General)
Li Qin (The Wolf; Jade Dynasty; Fights Break Sphere)
Chen Daoming (The First Half of My Life)
Tian Yu (The Best Partner)
Song Yi (The Rhapsody of a Summer Dream)

Rövid ismertető:
A történet az első évad eseményeinél veszi fel a fonalat. Tovább követhetjük Fan Xiant, ahogy egyre nagyobb hatalomhoz jut, hogy végül megdönthesse Liu Yu császárt.

Nagy boldogságot okoztatok, hogy palettára került a folytatás. Amikor az első sorozat befejeződött, még nem tudtam, hogy lesz folytatása. Így nagyon kukán éreztem magam, mert számomra nagyon lendületes és érdekfeszítő volt, és akkor snitt, vége. Köszönöm, hogy folytatjátok.

Samandriel

Fordító
Nagy boldogságot okoztatok, hogy palettára került a folytatás. Amikor az első sorozat befejeződött, még nem tudtam, hogy lesz folytatása. Így nagyon kukán éreztem magam, mert számomra nagyon lendületes és érdekfeszítő volt, és akkor snitt, vége. Köszönöm, hogy folytatjátok.
Én is nagyon szerettem, hiányzik is. Egyenlőre még nem tudni, hogyha lesz második évad, akkor ugyanaz a szereplőgárda lesz-e.

Örülök, hogy már betervezted a második részt is, köszönöm szépen - nekem az első nagyon-nagyon-nagyon tetszett, ahogy a végére értem, azonnal újra kezdtem, remek sorozat, nagyszerű karakterekkel, ez tényleg az a fajta sorozat volt, aminek minden pillanatát élveztem.
jo1.jpg

Samandriel

Fordító
Örülök, hogy már betervezted a második részt is, köszönöm szépen - nekem az első nagyon-nagyon-nagyon tetszett, ahogy a végére értem, azonnal újra kezdtem, remek sorozat, nagyszerű karakterekkel, ez tényleg az a fajta sorozat volt, aminek minden pillanatát élveztem.
View attachment 826
Én is nagyon szerettem, remélhetőleg megtartják az eredeti szereplőket.