Befejezett Dijus Samandriel Nevra King Maker: The Change of Destiny (2020)

Segítséget szeretnék kérni ! Azt olvastam a hozzászólások között, hogy a " legeslegelső posztban" vannak a Maga linkek. Én egyszerűen nem találom. Ne haragudjatok. Tudom, hogy már többször írtam, és ez nekem is nagyon kínos. Nem lehetne valahogy logikusabban elhelyezni a Feliratok /ha lehet egyenként/ online Videók , majd a letölthető videók Ez a három szinte minden más fordítónál ott van, közvetlenül a Cím és a tartalom alatt. Előre is köszönöm Edina

Samandriel

Fordító
Segítséget szeretnék kérni ! Azt olvastam a hozzászólások között, hogy a " legeslegelső posztban" vannak a Maga linkek. Én egyszerűen nem találom. Ne haragudjatok. Tudom, hogy már többször írtam, és ez nekem is nagyon kínos. Nem lehetne valahogy logikusabban elhelyezni a Feliratok /ha lehet egyenként/ online Videók , majd a letölthető videók Ez a három szinte minden más fordítónál ott van, közvetlenül a Cím és a tartalom alatt. Előre is köszönöm Edina
Ha van megadva mega link, az sosem posztban van, hanem szépen és láthatóan a feliratok felett, minden esetben. De ahogy többször is jeleztük, mivel nem szeretnénk tucatnyi mega fiókot üzemeltetni, így azokhoz a sorozatokhoz, amik elérhetőek Vikin csak addig lesznek fent a részek, míg online fel nem kerül a sorozat. Ha ezután is kell valakinek, le lehet tölteni egyszerűen Viki-ről, például a tubeoffline.com segítségével.