Dijus Legend of Yun Xi (13/48) [2019]

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Kedves Dijus!
Köszönöm az eddigi részek forditádsait, a filmeket amik hiányoznak honnan tudom letölteni?
A letöltési lehetőség igaz minden fordításodra?
Köszönöm:
Irisz
Kedves Irisz!

A sorozatot a lilsubs nevű programmal két kattintással le lehet tölteni a Viki oldaláról. ^^

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Nemrég te ígérted, hogy a Bloody Románc után az Ashes következik - csak ezért a csalódás. Nem szemrehányás volt, csak szomorú vagyok.
Ne haragudj, de elegem volt a megjegyzéseidből. Egyrészt, míg én a szabadidőmet áldozom arra, hogy másokat szórakoztassak, s ingyen és bérmentve viszik a munkáimat, mintha amúgy teljesen természetes lenne, addig senkinek semmi beleszólása nincs abba, hogy mit és hogyan csinálok. Hadd döntsem már el, mire áldozom a szabadidőmet. Másrészt, nem ígértem semmit, a kiírásban a két nagyobb volumenű sorozatomról volt szó. Igen, ennek a címe is szerepelt. Szerintem örülni kellene annak, ami van és nem folyamatosan szemrehányást tenni, mert ez igenis az.

Kedves Dijus!
Először is gratulálok a vizsgáidhoz!!!!❤‼🥇🥂🍾 Igazán nagyon ügyes vagy és arról nem beszélve, hogy még ránk is szakítottál időt és hoztad az újabb fordítást!:) Nagyon értékelem a kitűnő, nagyszerű munkádat és végtelenül hálás vagyok neked ezért!🌺😊 Hihetetlenül önzetlen és segítőkész vagy! ❤Pontosan, ezért végtelenül örülök, hogy vagy nekünk, hiszen nagyon sok sorozatot általad ismerhetek meg!!!😍 Kívánok jó pihenést és kikapcsolódást is neked a nagy munka után, hiszen itt a nyár és nagyon megérdemled!!😎☕

Ne haragudj, de elegem volt a megjegyzéseidből. Egyrészt, míg én a szabadidőmet áldozom arra, hogy másokat szórakoztassak, s ingyen és bérmentve viszik a munkáimat, mintha amúgy teljesen természetes lenne, addig senkinek semmi beleszólása nincs abba, hogy mit és hogyan csinálok. Hadd döntsem már el, mire áldozom a szabadidőmet. Másrészt, nem ígértem semmit, a kiírásban a két nagyobb volumenű sorozatomról volt szó. Igen, ennek a címe is szerepelt. Szerintem örülni kellene annak, ami van és nem folyamatosan szemrehányást tenni, mert ez igenis az.
Sajnálom, ha így értetted, elnézést kérek.

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
yunxi-11.png
Elkészültem a sorozat 11. részének magyar változatával is :love:

KIEGÉSZÍTÉS
  • meridián: az emberi test csatornáinak a rendszere
  • liang: kínai mértékegység, 1 liang 37 g
Hamarosan létrehozok egy rendszert, ahol az egyes sorozatoknál fellelhető kiegészítéseket és magyarázatokat egy csokorban elolvashatjátok majd, melyhez hozzá lesz csatolva az adott mű fóruma!

Kedves Dijus!Nagyon köszönöm a fordítást én gyűjtögetek és egyben nézem mert ez egy nagyon jó sorozat amit maratonba jó nézni.Ha nem bánod itt köszönném meg a Bloody Románc-ot amit elkezdek nézni és aminek a zenéjét ezerszer meghallgattam mert nagyon tetszik.Köszönöm a fordítást.Jó hétvégét kívánok!Üdv:Erika