Lilsubs használata

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Mivel a mega.nz ingyenesen ad a felhasználóinak 50GB tárhelyet, ám egy kis idő után a negyedére csökkenti azt, és nem szeretnénk 100+ mail címmel beregisztrálni azért, kemény pénzeket pedig nem tudunk kiadni, hogy mindig elegendő hellyel rendelkezzünk a munkáink számára, ezért készítettem egy rövid kis szösszenetet arról, hogyan is lehet használni azt a letöltőoldalt, amely a fordítók legjobb barátja. ^^​

[BGCOLOR=rgb(226, 80, 65)]Jöjjön néhány általános kérdés és válasz rá:[/BGCOLOR]

Mikor tudod használni az ehhez hasonló letöltő oldalakat?
  • Ha a Viki.com oldalán nincs korlátozva az adott sorozat/film, nem esik Viki Pass besorolás alá!​
Feliratokat is tudok vele letölteni?
  • Igen, tudsz. A három mutatott opció alatt helyezkednek el az adott részhez elkészült feliratok (százalékkal ellátva). Arra pedig csak egyszerűen bal egérgombbal kell rákattintanotok és már le is tölti nektek.​
Nekem nem működik! Rengeteg a reklám! Valami fizetős dolgot is kiír!
  • Mindenképpen használd a böngésződhöz az AdBlock nevű bővítményt, amely megakadályozza, hogy ellepjenek a szebbnél szebb reklámok. NEM KELL FIZETNI ÉRTE! TELJESEN INGYENES!​
Jó, de ugye nem kell hozzá regisztrálnom?
  • Az ég világon nem kell semmit sem tenni, csak követni a videóban látott lépéseket.

[BGCOLOR=rgb(97, 189, 109)]LÉNYEG: EZEK UTÁN CSAK AZOK A MUNKÁINK KERÜLNEK FEL MEGÁRA, AMIKET NEM LEHET EZZEL A MÓDSZERREL LETÖLTENI A VIKI OLDALÁRÓL! [/BGCOLOR]

Köszönjük a megértéseteket! ^^

U.I.: Bármi egyéb kérdés merül fel a használattal kapcsolatban, itt nyugodtan írhattok!

Last edited:
1604135131746.png

Kedves Dijus!

A segítségedet szeretném kérni. Idáig sosem volt gondom a letöltéssel. De most bármit próbálok tegnap óta letölteni a viki-ről a lilsubs-sal nem is jelenik meg a lehetőség a letöltésre. Bocsánat, hogy csak a fent mellékelt módon tudtam belinkelni. Ez miért lehet? (Több filmmel kipróbáltam.
Válaszodat előre is köszönöm.

Eramama

Samandriel

Fordító
Kedves Dijus!

A segítségedet szeretném kérni. Idáig sosem volt gondom a letöltéssel. De most bármit próbálok tegnap óta letölteni a viki-ről a lilsubs-sal nem is jelenik meg a lehetőség a letöltésre. Bocsánat, hogy csak a fent mellékelt módon tudtam belinkelni. Ez miért lehet? (Több filmmel kipróbáltam.
Válaszodat előre is köszönöm.

Eramama
Szia! A lilsubs-al jelenleg nem lehet letölteni Viki-ről, nem engedi a rendszer. Próbáld meg tubeoffline.com-al, de arra figyelj, hogy pass-os dolgokat nem lehet.

Dijus, Samandriel, nagyon köszönöm a kedves válaszotokat. Hát annyiban megnyugodtam, hogy most nem én voltam a béna! (50+) Ezentúl kénytelen leszek a gyerek gépénél gubbasztani a tévé helyett.
Továbbra is örök hálám a fordítói munkátokért.:love::love:

Samandriel

Fordító
Dijus, Samandriel, nagyon köszönöm a kedves válaszotokat. Hát annyiban megnyugodtam, hogy most nem én voltam a béna! (50+) Ezentúl kénytelen leszek a gyerek gépénél gubbasztani a tévé helyett.
Továbbra is örök hálám a fordítói munkátokért.:love::love:
Nagyon szívesen! Ha bármi más kérdésed van csak szólj! Az általunk éppen fordított sorozatok felkerülnek majd videa-ra, onnan le tudjátok tölteni, Dijus készített hozzá leírást, hogyan kell. A leírást megtalálod ezen a linken: Letöltés a lilsubs után...
Illetve tárhely kapacitás függvényében, egy-egy sorozat majd mega-ra is felkerül.:)