Befejezett Samandriel Ne Zha (2019)

Samandriel

Fordító
20190910155541frontPhoto.jpg1568624069695632.jpg326812_1568327011.3701.jpg326812_1568327012.5122.jpg

Cím: Ne Zha
Évjárat: 2019
Stúdió: Well Go USA Entertainment
Játékidő: 1 óra 50 perc
Műfaj: akció, kaland, vígjáték, animációs, dráma, fantasy
Besorolás: G - Korhatárra való tekintet nélkül megtekinthető.

Rövid ismertető:
Különleges képességei birtokában, Nezha-nak démonokkal kell megküzdenie, hogy megvédhesse azokat az embereket, akik rettegnek tőle.​

"Ha a sorsod kegyetlen, csak küzdj ellene a végsőkig!" ~ Nezha

~Samandriel

A magyar felirat Suvom angol fordítása alapján készült.

Attachments:

Last edited:
Óriási KÖSZÖNET a letöltési linkekért és a fordításért!!!! Rég volt, hogy ennyire szórakoztató és lebilincselő "mesét" láttam utoljára, egy percig sem unatkoztam. Köszönöm nektek az élményt!

Samandriel

Fordító
Óriási KÖSZÖNET a letöltési linkekért és a fordításért!!!! Rég volt, hogy ennyire szórakoztató és lebilincselő "mesét" láttam utoljára, egy percig sem unatkoztam. Köszönöm nektek az élményt!
Szia! Nagyon szívesen, örülök, hogy tetszett! Én nagyon szeretem a kínai animációs filmeket, soknak érdekes az alap története és nagyon szép a képi világa. A következő a Big Fish & Begonia lesz, ha gondolod nézz majd rá arra is:)

Előre is köszönöm a Big Fish & Begonia feliratát, már egy ideje a gépen csücsül. Jó lesz megnézni úgy, hogy értek is belőle valamit. :) A White Snake-et is letöltöttem csak még nem volt időm megnézni, az lesz a következő. Köszi ;)

Samandriel

Fordító
Online Update: Az eredeti fordítást a Dijus neve alatt futó inda oldalon tekinthetitek meg. Egy másik felhasználó is feltöltötte a filmet, természetesen az én feliratommal, a saját neve alatt, a megkérdezésem nélkül. Innét is szeretném üzenni az illetőnek, hogy azért nem kell ide jönni, hogy utána a mi munkánkból nyerészkedjen. És persze sok más helyen szét is terjedt. Ahol eddig néztem filmes oldalakon, mindenhol a saját nevük alatt töltik fel a fordításom, még az ismertetőt is szóról szóra bemásolják. :)

Last edited: