SPOILER!! Joy of Life kibeszélő

Samandriel

Fordító
Tudom, hogy ez egy régebbi téma, de most értünk el odáig, hogy kibeszélő sarkot indítsunk😀
Ugye elvben még 2 évada lesz a sorozatnak. De ettől függetlenül, ti mit gondoltok az első évad befejezéséről? Miért tette Yan Bingyun azt, amit? Hogy fogják visszahozni Fan Xiant, már ha visszahozzák? Mi a véleményetek a sorozatról, úgy általában?

6pusvezi3rvuybl59c4iu1kge.jpg

Szia! Nekem nagyon nagyon bejött a sorozat. Nagyon kreatív a történet, amit írt a srác a sorozatban, bár én elhagytam volna azt a szálat, hogy maga a történet egy könyv része, úgy sokkal izgalmasabb lett volna, hogy az egyik percben még az egyetemen van másikban meg egy csecsemő bőrében. Így, hogy már az elején tudjuk, hogy a történet egy könyv része szerintem kevésbé izgalmas. Nagyon tetszett, hogy a poént, hogy hogy került ide nem a legvégén tudjuk meg mint más filmekben hanem már a közepén. Ha ő írta a könyvet és magáról szól, akkor biztos hogy visszahozza valahogy magát az életbe. Szerintem azért szúrta le, mert ő csak az országnak él viszont Fan Xian úgymond a saját boldogságáért és nem az ország érdekeit nézi, vagy a 2. herceg a levélben lehet megparancsolta neki. A vak segítője meg kicsit a terminátorra hasonlít, semmi érzelem, tökéletes kinézet, nem öregszik, nagyon gyanús. Nagyon köszönöm a fordítást. Kíváncsi leszek a folytatásra, nem tudom mikori a sorozat nagyon sokára várható a folytatás?

Samandriel

Fordító
Szia! Nekem nagyon nagyon bejött a sorozat. Nagyon kreatív a történet, amit írt a srác a sorozatban, bár én elhagytam volna azt a szálat, hogy maga a történet egy könyv része, úgy sokkal izgalmasabb lett volna, hogy az egyik percben még az egyetemen van másikban meg egy csecsemő bőrében. Így, hogy már az elején tudjuk, hogy a történet egy könyv része szerintem kevésbé izgalmas. Nagyon tetszett, hogy a poént, hogy hogy került ide nem a legvégén tudjuk meg mint más filmekben hanem már a közepén. Ha ő írta a könyvet és magáról szól, akkor biztos hogy visszahozza valahogy magát az életbe. Szerintem azért szúrta le, mert ő csak az országnak él viszont Fan Xian úgymond a saját boldogságáért és nem az ország érdekeit nézi, vagy a 2. herceg a levélben lehet megparancsolta neki. A vak segítője meg kicsit a terminátorra hasonlít, semmi érzelem, tökéletes kinézet, nem öregszik, nagyon gyanús. Nagyon köszönöm a fordítást. Kíváncsi leszek a folytatásra, nem tudom mikori a sorozat nagyon sokára várható a folytatás?
Szia! Én is nagyon szerettem, remélem a második évad is lesz ilyen jó:) Nem hiszem, hogy ilyen mágikus keretek között csak úgy visszajönne vagy vissza lenne írva, inkább szerintem "reálisabb" keretek közt hozzák vissza, hogy valahogy túléli majd a szúrt sebet. A vak segítőjével én tudom, mi merre hogyan, mert utána olvastam a regénynek, de az már a jövőbeni évadokra nézve spoileres, így arról nem beszélek. (Esetleg, ha olyan vagy, mint én és szereted előre lelőni magadnak a dolgokat, akkor leírom privátban😂) A sorozat folytatása jelenleg 2022-re van kiírva, ami még messze van. Plusz ugye pandémia meg mi egyéb, ki tudja, mennyit csúszik majd.

Last edited: