Dijus The Empress of China (7/74) [2014]

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
empressofchina-1.jpg
empressofchina.jpg
The-Empress-of-China.jpg

Cím: The Empress of China | 武媚娘传奇
Évjárat: 2014-2015
Részek száma: 74
Csatorna: Huan TV
Részek hossza: 45 perc
Műfaj: történelmi, életrajzi, politika, dráma
Állapot: FOLYAMATBAN

A magyar változatot és az időzítést készítette: Dijus

Attachments:

Last edited:

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Szia Janka! Nagyon aranyos vagy! 😊 :love: Nagyon szívesen! Úgy örülök, hogy másnak is így tetszik :) Ha minden jól megy, még a szakdolgozatomat is Wu Zetian császárnőről írom, de ez nem biztos sajnos.

Valóban rengeteg munkám van benne. Ebből a sorozatból is a vizsgaidőszakban érkezik újabb rész 😊

Szia Janka! Nagyon aranyos vagy! 😊 :love: Nagyon szívesen! Úgy örülök, hogy másnak is így tetszik :) Ha minden jól megy, még a szakdolgozatomat is Wu Zetian császárnőről írom, de ez nem biztos sajnos.

Valóban rengeteg munkám van benne. Ebből a sorozatból is a vizsgaidőszakban érkezik újabb rész 😊
Szia. Megkérdezhetem esetleg, hogy milyen szakon vagy?

Kedves Dijus!
Érdeklődnék, hogy mikor várható, hogy folytatod a sorozat fordítását. Iszonyatosan szeretném megnézni a sorozatot. Köszönet, hogy az eddig feliratokat elkészítetted, és sok időt és türelmet kívánok a folytatáshoz. :)

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Kedves Tamyeszty!

Amint ehhez a sorozathoz, folytatni fogom :) Én is nagyon imádom, elhiheted! Viszont előbb szeretném befejezni két olyan munkámat, melyekből már nem sok van (egyikből 4, másikból 8 rész van vissza). Nem fogom parlagon hagyni ezt a gyöngyszemet sem, ahogyan az eddig sem tettem :)

További szép estét kívánok!

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Nagyon szépen köszönöm a munkádat. Meg kérdezhetem az eddigi feliratok hova lettek? Lesz feltöltve a további felirat amikor majd folytatod? Köszönöm előre is a válaszod további jó pihenést a nyárra.:love:
Köszönöm szépen, egyszer vége a vizsgaidőszaknak, akkor végre pihenés :love: Az eddigi feliratok a régi oldalhoz voltak csatolva, ami ugye 2019 novemberével megszűnt és elfelejtettem ezt a sorozatot idepakolni. Igen, a folytatással mindenképpen felkerülnek az eddigiek is :D

Kedves Dijus !
Nagyon örülök, hogy folytatod ezt a csodásan szép sorozatot.
A sorozat 5 részét, még a régi oldaladon fedeztem fel annak idején.
Meg is néztem, de már nem tudom honnan töltöttem le hozzá a videókat.
Előre is köszönöm a válaszodat !

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Kedves Dijus !
Nagyon örülök, hogy folytatod ezt a csodásan szép sorozatot.
A sorozat 5 részét, még a régi oldaladon fedeztem fel annak idején.
Meg is néztem, de már nem tudom honnan töltöttem le hozzá a videókat.
Előre is köszönöm a válaszodat !
Kedves Mara!

Feltöltöttem a sorozat 1-7 részét megára. Az alábbi linkről le tudjátok tölteni ^^