Befejezett Samandriel Nevra Saceviciene The Great Ruler (2020)

Szeretném megköszönni a fordítást és a videók letöltési lehetőségét is. Az utóbbi egy évben rákattantam a kínai sorozatokra, amint befejezem, amit most nézek, ezt kezdem majd el. A leírás alapján remek sorozatra lehet számítani, a Joy of Life is elvarázsolt. Köszönöm szépen.
❤️

Köszönöm szépen, hogy lefordítottátok ezt a remek kis sorozatot. Számomra az első pillanattól kezdve egy "Herry Potter-es" és "Gyűrűk ura-s" feelinget árasztott a történet -persze a szokott távolkeleti fűszerezéssel - de végeredményben emiatt néztem végig az összes részt, mely igen csak megfogott. :)

Most kezdtem el nézni, az első három részt egyben lenyeltem. Nem is értem, hogy nem tűnt eddig fel, hogy létezik ez a sorozat. A DC fórumban volt róla szó, hogy mennyire jó a CGI-je, ezért kezdtem el. Köszönöm a fordítást, és az online lehetőséget. 😘

Kedves Fordítók!
A 15-16. rész rar-ját nem lehet megnyitni - nekem nem engedi -. Ha időtök engedi, megnéznétek, hogy nektek működik-e? Ha valami hiba történt vele, fel tudnátok tenni újra? Köszönöm szépen.

Samandriel

Fordító
Kedves Fordítók!
A 15-16. rész rar-ját nem lehet megnyitni - nekem nem engedi -. Ha időtök engedi, megnéznétek, hogy nektek működik-e? Ha valami hiba történt vele, fel tudnátok tenni újra? Köszönöm szépen.
Szia! A feliratokkal nincs baj, nálad lesz valami. Ha nincs olyan programod, ami meg tudja nyitni a tömörített mappát, akkor tölts le egy ingyenesen letölthető winrar-t.