A FELIRATAIM SOROZATBARÁT ÉS EGYÉB PÉNZKERESŐ HELYEKRE, FELIRATGYŰJTŐ OLDALAKRA VALÓ FELTÉTELÉHEZ NEM JÁRULOK HOZZÁ! KÉRETIK NEM FELTÖLTENI ÉS TISZTELETBEN TARTANI, KÜLÖNBEN JOGI KÖVETKEZMÉNYEKKEL (FELJELENTÉS, ÜGYVÉDI PER) KELL SZÁMOLNIA MIND A KÉRŐNEK, KÜLDÖZGETŐNEK ÉS FELTÖLTŐNEK EGYARÁNT!!!

The Empress of China [05/74]

kormika
~ Doramafan ~

2018.07.22. 19:05

Kedves Dijus!

Hálásan köszönöm az új részt. : Csodás sorozat. :romance-hearteyes:

kormika
~ Doramafan ~

2018.07.23. 15:07

Kedves Dijus!

Szeretném megkérdezni,hogy melyik verziójú videókhoz valók a felíratok. Én az 1.-3-at az
www1.ondramanice.io/drama/empre ... ina-detail -ról töltöttem le. A 4.-5.nél már nem igazodott
a felírat,ezért a yutube-ról töltöttem le a 720-as verziót,de nem jó. :?:

Sajnos az Avistáról nem tudom leszedni mert nálunk olyan kicsi a visszatöltési sebesség az
internet kábelezése miatt / 28 kb/s /,hogy kb. 6-7 hónap mire egy rész visszamenne. ;)

Tudnál valami jó tanácsot adni? Előre is köszönöm. :text-thankyouyellow:

Dijus
Adminisztátor

2018.07.24. 00:14

Kedves Kormika!
Sajnos csakis az Avistazos verzióhoz készül a felirat. A torrent aranycsillagos, így NEM kell visszatöltened, nyugodtan leszedheted, ingyenes :)

LINK

Más verzióhoz nem szeretném igazítani, mivel ezt is korrigálom egyfolytában, minden egyes sorát kézzel lövöm be, hogy ott legyen a felirat, ahol kell, ahol beszélnek. Ezt is rengeteg idő, még egy másik féléhez nincs idegzetem. Remélem, megérted :D

Tehát csupán azt tudom tanácsolni neked, hogy a torrentes lehetőséget szedd le, hiszen ismétlem, ingyenes, nem kell visszatölteni :)

kormika
~ Doramafan ~

2018.07.24. 09:27

Szia !

Nagyon szépen köszönöm gyors válaszodat. :text-thankyouyellow:

Szép hetet kívánok. :romance-hearteyes:

Válasz küldése