A FELIRATAIM SOROZATBARÁT ÉS EGYÉB PÉNZKERESŐ HELYEKRE, FELIRATGYŰJTŐ OLDALAKRA VALÓ FELTÉTELÉHEZ NEM JÁRULOK HOZZÁ! KÉRETIK NEM FELTÖLTENI ÉS TISZTELETBEN TARTANI, KÜLÖNBEN JOGI KÖVETKEZMÉNYEKKEL (FELJELENTÉS, ÜGYVÉDI PER) KELL SZÁMOLNIA MIND A KÉRŐNEK, KÜLDÖZGETŐNEK ÉS FELTÖLTŐNEK EGYARÁNT!!!

Avistaz használata

Itt segítséget kérhettek letöltéssel, felirattal, vagy bárminemű technikai gonddal kapcsolatban!
Dijus
Adminisztátor

2018.07.25. 15:27

Egy kedves Érdeklődő mondta nekem, hogy még sosem töltött le semmi sorozatot. Most készítettem egy kis képes útmutatót az Avistaz oldal használatához:

A torrent letöltéséhez szükséged lesz egy torrent programra is. Az én programomat például itt tudod beszerezni: LINK

Csupán fel kell telepítened a gépedre és már használhatod is :)

1. lépés: Meghívás alapján regisztrálj be az oldalra, majd majd lépj be arra. Ezt fogod látni:
Kép
2. lépés: Nyisd meg a torrent keresőt --> Browsre - Torrents menüpontokat választva:
Kép
3. lépés: Keress rá a sorozatra/filmre, melyet szeretnél letölteni --> Írd be az adott címet:
Kép
4. lépés: Válaszd ki, mely verziót kell neked letöltened, majd kattints rá:
Kép
5. lépés: A torrent leárásánál kattints a Download torrent gombra:
Kép
6. lépés: A letöltött torrentet nyisd meg a torrent programoddal, ahol ezt az ablakot látod. Itt beállíthatod, mely mappába szeretnéd letölteni az adott anyagot, majd kattints az Ok gombra.
Kép

Válasz küldése