Jelentettek...

Dijus

Főadminisztrátor
Staff member
em.png

...

Gondolom, észrevettétek már, hogy az oldalon (Facebbok = Ázsiaifeliratok) nincs egyetlen poszt sem, ahol az oldalam címe (doramapercek.hu) szerepel (és ugye mindben szerepelt)... Vajon miért nincs? Azért, mert valaki annyira marha viccesnek érezte magát és jelentette az oldalamat, sértő tartalom gyanánt... Elmegyek egy pár napra tanulni és mire visszajövök ez van?​

Drága lelkem, mondd már meg nekem, mi örömödet leled abban, hogy mások munkáit ok nélkül, minden nélkül jelentgeted? Mi sértette neked a kicsi szemedet? Mi jogosít fel arra téged, hogy évek munkája semmisüljön meg miattad? Mégis mi hajt? Roppant módon örültem neki, amikor ezt megláttam... Használhatnék itt mindenféle vulgáris kifejezést, de azzal nem lesz jobb... pedig tudnék egy pár dolgot írni. Remélem, kiszórakoztad magad...​

Ismeritek azt, amikor dolgoztok valamiért, egy közösségért és mind hiába? Van... amikor betelik az a bizonyos pohár... Itt jött el az a pont... elég volt...​

U.I.: Szerettem volna leírni ezen sorokat, még mielőtt szó érné a ház elejét, s valaki megkérdezné... "De hát eltűnt minden"... igen... ezért... Csak hogy tudjátok, mi folyik itt.​

Tehát röviden: a Facebook eltávolít MINDEN bejegyzést, MINDENT, ami a doramapercekkel kapcsolatos. Még egyszer... nagyon köszönöm!​

:eek: Nagyon sajnálom,és nem is értem,hogy születnek ilyen emberek. Miért kell a jót mindig elrontani.:(
Remélem ez nem veszi el a kedvedet,mi továbbra is szeretnénk idejárni az oldaladra.
Ennél sokkal szebb napokat kívánok.🌹🍀😘