Befejezett Dijus Bloody Romance (2018)

Szia Dijus ! ! !

Kérdésem volna hozzád, sajnos a ( 30.résztöl már nem tudom letölteni,tudnál egy lehetőséget,hogy hogyan jutok hozzá a többi részhez,előre is köszönöm.Várom a lehetőségedet.Még egyszer köszönöm.Szép napot.

Kedves Dijus! Én egy kis fáziskéséssel néztem meg ezt a fájdalmasan szép, érzelmes sorozatot. Beszippantott, annak ellenére, hogy a végtelennek tűnő kínai sorozatoknak annyira nem sikerült még magukhoz édesgetni engem. Talán csak a Wolf volt az, amit - ehhez hasonlóan - bedaráltam. A végét egy kissé összecsapottnak éreztem, ez lehet a miatt volt, amire utaltál (befejezetlen regény, kiapadt forrás stb.). Kár érte! Remélem Man Wei volt annyira okos és eszes, hogy megfejtette a legyezőre írt sorok jelentését! Ennyi végkifejlet kijárt a szerelmeseknek és nekünk, nézőknek is. A Chang Ant alakító színészt eddig semmilyen más alkotásban nem fedeztem fel, de hát engem ő is megvett kilóra! Nem egy tökéletes szépfiú, de olyan kisugárzása volt, azokkal a fájdalmasan szép szemeivel, hogy nehéz feledni (őt is)! :) Én is köszönöm a munkádat!