Befejezett Samandriel Nevra Saceviciene Douluo Continent [2021]

Samandriel

Fordító
Elösször is szeretném nagyon szépen megköszönni az eddigi és ezutáni munkátokat! Sajnos nem tudom hogy , de a letöltött részekböl hiányzik nekem a 22-töl a 31.részig tudnátok esetleg segiteni benne hol tudom letölteni?
Szia! Nagyon szívesen! Ahogy írtam is, 7-ével törlésre kerültek, mert kell a hely az új dolgoknak is, de az online oldalról, ahol videa-s videók vannak fent, ugyanúgy le lehet tölteni őket. Ha nincs még olyan letöltő programod, akkor ezzel le tudod: Letöltés a lilsubs után... Illetve fent van avin és yt-n is, de fogalmam sincs, hogy melyik verzió és hogy jó-e az időzítés

Nagyon köszönöm az utóbbi részek fordítását. Most kezd csak igazán beindulni a harcos cselekmény! :love:

Azért egy "negatívum" is.... Megfoghatatlan számomra, hogy míg a szereplők "harci lelkét" a filmes korlátokat is figyelembe véve nagyon jól ábrázolják (pl: a gyűrűket, vagy az öreg méregmester zöld méregfüstjét, vagy az arany háromszög lélekegyesítést, vagy Flener szárnyit, vagy Tang San ezüst-kék virágait, vagy a nagymester büdös kis kutyamalacát :LOL:, vagy általában mindent, addig Dai Mu Bai öt ujjas (v. inkább karmos) bundakesztyűjét miért neeem?:unsure:...
Miért nem oldották meg vajon ezt is animációval, mint a többséget? Örök kis talány marad, ami persze nem veszi el a kedvem (azért az egyik legkarizmatikusabb csapattagnak kijárt volna azért egy animált végtag).
dmb.jpg

Utoljára módosítva moderátor által:

Samandriel

Fordító
Nagyon köszönöm az utóbbi részek fordítását. Most kezd csak igazán beindulni a harcos cselekmény! :love:

Azért egy "negatívum" is.... Megfoghatatlan számomra, hogy míg a szereplők "harci lelkét" a filmes korlátokat is figyelembe véve nagyon jól ábrázolják (pl: a gyűrűket, vagy az öreg méregmester zöld méregfüstjét, vagy az arany háromszög lélekegyesítést, vagy Flener szárnyit, vagy Tang San ezüst-kék virágait, vagy a nagymester büdös kis kutyamalacát :LOL:, vagy általában mindent, addig Dai Mu Bai öt ujjas (v. inkább karmos) bundakesztyűjét miért neeem?:unsure:...
Miért nem oldották meg vajon ezt is animációval, mint a többséget? Örök kis talány marad, ami persze nem veszi el a kedvem (azért az egyik legkarizmatikusabb csapattagnak kijárt volna azért egy animált végtag).
View attachment 1331
Igen, azt mi is mindig nézzük:D
A bátyának is ilyen van és annyira gagyik szegények 😂 Még a malac kutya is emberesebb, pedig szegény ő is kicsit szegényes lett, de legalább adható😂

Utoljára módosítva:

View attachment 1331
Igen, azt mi is mindig nézzük:D
A bátyának is ilyen van és annyira gagyik szegények 😂 Még a malac kutya is emebresebb, pedig szegény ő is kicsit szegényes lett, de legalább adható😂
Még egy apró öröm a mai napra: megtaláltam a "spoiler" ikont... ✌️👏

Köszönöm szépen a 30. részt is.

Épp túl vagyok egy méregtelenítésen - mi mindenre jó egy kék virág! Hihetetlen, hogy még mindig tudnak egy egész rakás új dolgot kitalálni, pedig már sok hasonló témájú sorozatot láttam eddig. Kíváncsi leszek, hogy valójában mi a terve a hölgynek, aki átvedlett koronaherceggé....

Utoljára módosítva moderátor által: