Kína Heaven Official's Blessings (2022)

Samandriel

Fordító
HOB1.jpgHOB3.jpg
HOB4.jpg
HOB5.jpg
HOB6.jpg

Cím: 天官赐福| Heaven Official's Blessings
Magyarul: A Mennyek áldása
Részek száma:
Részek hossza:
45 perc
Műfaj: akció, kaland, történelmi, misztikus, wuxia, fantasy

Rövid ismertető:
Ez azon regények egyikének élőszereplős verziója, amit olvastam is és nagyon megtetszett. Egyenlőre csak híresztelés jellegű, hogy élőszereplős drámát is készítenek belőle, de ha megcsinálják, mindenképp fordítani szeretném.:)

Nyolcszáz évvel ezelőtt, Xie Lian a Xian Le birodalom koronahercege volt. Fiatal korában emelkedett fel a Mennyekbe, de szerencsétlen körülmények folytán, hamar száműzték is a halandók világába. Évekkel később, ismét megpróbálta, majd pár percre rá megint száműzték. Most, nyolcszáz évvel később, Xie Lian a harmadik próbálkozását kísérli meg, de eddigre már gúny tárgyává vált mind a három birodalomban.
Első kiküldetésén, mint az istenség, aki háromszor is megpróbált a Mennyek birodalmába emelkedni, találkozik egy rejtélyes démonnal, Hua Chenggel, a Szellemvilág uralkodójával, aki megrémíti a Mennyeket. Xie Lian nem is sejti, hogy Hua Cheng már nagyon régóta rajta tartja a szemét.

Mo Xiang Tong Xiu "Heaven Official's Blessing" regényéből adaptálva.

Last edited:
Jól hangzik. 😍 A donghua-t nem tervezed fordítani? A bemutatója kíváncsivá tett és nagyon szeretném megnézni de nem láttam még sehol betervezve azokon az oldalakon ahol járok.Ha nem az sem baj, ha lesz élőszereplős változat én várni fogom 🤗

Samandriel

Fordító
Jól hangzik. 😍 A donghua-t nem tervezed fordítani? A bemutatója kíváncsivá tett és nagyon szeretném megnézni de nem láttam még sehol betervezve azokon az oldalakon ahol járok.Ha nem az sem baj, ha lesz élőszereplős változat én várni fogom 🤗
Nem terveztem, mert az ilyen animéknek mindig akad fordítója, biztos jó lesz:) Majd max ha tényleg nem lesz neki. Az elvileg még idén kijön, így kicsit optimistább vagyok, mert így szokott kezdődni, hogy előbb az anime, aztán a dráma:D

Én nagyon örülnék annak, ha ebből is lenne live action, az Untamed is fantasztikusan sikerült, és nagyon szeretem MXTX történeteit. A MDZS amúgy is kap magyar(!!!!) fordítást, így erre is lehet esély.:love: Ráadásul, ha Ti fordítanátok, az még jobb lenne.

Samandriel

Fordító
Én nagyon örülnék annak, ha ebből is lenne live action, az Untamed is fantasztikusan sikerült, és nagyon szeretem MXTX történeteit. A MDZS amúgy is kap magyar(!!!!) fordítást, így erre is lehet esély.:love: Ráadásul, ha Ti fordítanátok, az még jobb lenne.
Köszönjük szépen:) Igen, az Untamed sikere most szerintem nagyon sok mindennek utat fog törni. Remélem én is, hogy lesz neki. Az Untamed, meg pl a Fights Brake Sphere, de sok más is úgy kezdődött. hogy előbb anime lett belőle, aztán élőszereplős, szóval reménykedem:D

Uh, remélem lesz belőle élőszereplős, mert az anime nagyon tetszett :) Beleszerettem Hua Chengbe!!! Jöhet belőle egy második évad. :D Ha valakit érdekel fordítják a regényt is, és már 83 fejezet kész van belőle. Az anime 11 része kb 30 fejezetig jutott. Én előbb láttam az animét, majd olvastam a regényt, de az olvasás után teljesen más képet ad az anime is. Vannak benne a regény kis magyarázataival érthető fricskák amin második nézésre iszonyat jókat nevettem :)

Samandriel

Fordító
Uh, remélem lesz belőle élőszereplős, mert az anime nagyon tetszett :) Beleszerettem Hua Chengbe!!! Jöhet belőle egy második évad. :D Ha valakit érdekel fordítják a regényt is, és már 83 fejezet kész van belőle. Az anime 11 része kb 30 fejezetig jutott. Én előbb láttam az animét, majd olvastam a regényt, de az olvasás után teljesen más képet ad az anime is. Vannak benne a regény kis magyarázataival érthető fricskák amin második nézésre iszonyat jókat nevettem :)
Én is nagyon remélem, jó a története. Ha gondolod, belinkelheted ide a regényfordító oldalát, hátha érdekel valakit. :)

Köszi.
Tehát ha valakit érdekel a regény fordítása itt érheti el:
Google dokumentbe fordítják, letölthető 10 fejezetenként, de online is olvasható.
MOst a 83. fejezetig kész, sok dolgot megmagyaráz szépen lassan, hogy hogyan is lett Hua Cheng és Felséges henceg is az, aki.
Remélem működik a link rendesen :)