Kína Immortality (2021)

Samandriel

Fordító
I1.jpgI2.jpg
120194336_778671882910307_2387499737039300355_n.jpg120128514_350427586074392_2631709889484796027_n.jpg
120217576_323076488975138_2492967577365999843_n.jpg
120181647_2769547763311698_2894840406689553346_n.jpg
120135465_243713503736428_1521069286740042136_n.jpg
I15.jpgI16.jpg

Cím: 皓衣行 |Immortality
Magyarul: Halhatatlanság
Megjelenés: 2021. december. 31.
Részek száma: 50
Részek hossza: 45 perc
Műfaj: történelmi, romantikus, wuxia, xianxia

Szereplők:
  • Arthur Chen
  • Leo Luo
  • Sebrina Yao
  • Zhou Qi
  • Patrick Quan

Fordítók: Itsedina, Nevra, paltime_e, Samandriel

Rövid ismertető:
A kultivációs világ császára, Mo Ran (Husky (Arthur Chen)), lemészárolta elődeit és már elkövetett minden bűnt, amire egy ember csak képes lehet. Végül véget vet saját életének, majd abban az éven születik újjá, amikor először vált tanítvánnyá. Miután visszatér az életbe, egyre több és több igazságra derít fényt előző élete kapcsán. Minden megfejetett titok közül, ami igazán meglepte őt mégis az volt, mikor rájött, hogy Chu Wanning (Shizun (Leo Luo)), akit mindig is gyűlölt, valójában egész végig védelmezte őt.
Az emberek képesek megváltozni, még a legnagyobb démonok vagy szörnyek is képesek jó útra térni, de ő szörnyű bűnöket követett el. Képes lesz valaha is lemosni a vért a kezéről?

Meatbun Doesn't Eat Meat "Husky and his White Cat Shizun" regényéből adaptálva.

Utoljára módosítva:

Samandriel

Fordító
A regény szerint:

Chu Wanning (Shizun):
Mo Ran, Xue Meng és Shi Mei mestere. Rossz természete és kemény büntetőmódszerei révén féltek tőle. Ridegsége ellenére lágyszívű és titokban törődik a tanítványaival.
P.B.: Leo Luo

Mo Ran (Husky):
Chu Wanning tanítványa. Előző életében a kultivációs világ első császára volt. Halála után abban az időben született ujjá, mikor először vált a Sisheng klán tanítványává.
P.B.: Arthur Chen

Shi Mei:
a Sisheng klán tanítványa, kiválóan ért a gyógyításhoz. Xue Meng közeli barátja. Árva volt, mielőtt a klán vezére rátalált a vadonban. A regényben Shi Mei férfi, a sorozatban női karakterként fog megjelenni.
P.B.: Sebrina Chen

Xue Meng:
a Sisheng klán fiatalura. Fiatalkorában a „Mennyek Kedveseként” emlegették.
P.B.: Zhou Qi

Samandriel

Fordító
Fordítók: Itsedina, Nevra, paltime_e, Samandriel

A fordításban csatlakozik hozzánk Itsedina és paltime_e is, akik a The Untamed fordítói csapatának tagjai voltak.

Jelenlegi infók (nem megerősített):

• Részek száma: 50
  • Várható megjelenés: április

1616503232564.png

Biztos információ nincs róla . Valahol olvastam ,hogy mostanában ne várjunk bl sorozatot Kínában .Talán jövö télen vagy tavasszal .(Nem biztos már semmi. Nem hivatalos info) . Kijött belőle egy játék ,ami feldolgozza a webnovelt . Ezt csak annak ajánlom aki olvasta webnovelt . Youtube-on vannak videók róla angol felirattal.Rajongók feltöltötték a teljes játékot . Manhua is van már belőle .Havi két fejezet. Audio Cd is .

Samandriel

Fordító
Biztos információ nincs róla . Valahol olvastam ,hogy mostanában ne várjunk bl sorozatot Kínában .Talán jövö télen vagy tavasszal .(Nem biztos már semmi. Nem hivatalos info) . Kijött belőle egy játék ,ami feldolgozza a webnovelt . Ezt csak annak ajánlom aki olvasta webnovelt . Youtube-on vannak videók róla angol felirattal.Rajongók feltöltötték a teljes játékot . Manhua is van már belőle .Havi két fejezet. Audio Cd is .
Én is sok helyen olvastam már, hogy mostanában nem igen lesz ezekből semmi. Se ebből, se a Winner is King-ből

Sajnos én is olvastam .Egy Bl sorozatot amit átengedett a cenzúra még leadhatják .

League of Nobleman teaser

Azt olvastam ,hogy ami átment a cenzúrán leadhatják . Immortality átment a cenzúrán ??? Olvastam még egy pletykát : vigyázat spoiler aki nem ismeri a webnovelt ne olvassa(ez csak pletyka :
Elkezdett keringeni egy pletyka, feltételezhetően azt mondják, hogy az élő akcióban való bromance gyengül?
▪️
Chen Yao (Shimei)-nak több jelenete lenne
Link: az első 2 pontról https://m.weibo.cn/detail/4683189089994843
Amit a Weibo-n találtam régen, azt találtam.
▪️
Egyenes jelenetek MoRan között
és Shimei
▪️
Emlékszem a korábbi pletykákra, azt mondták, Shimei megmenti Chu Wanninget a Taxian Jun-tól
🤣
🤣
😂
😂
😂
😂
, hogy Shimei is hős lenne (gyakorlatilag Shimei jó ember lenne, gyakorlatilag Shimeinek a jellemét fehérítené)
😂
🤣

▪️
Egy másik pletyka, amiről azt is beszélték, hogy Shimei Chu Wanninggel marad
😂
😆

Nem hiszem, hogy ez megtörténik, mert ahhoz, hogy minden említést megtegyenek, újra kellene kezdeniük a felvételekkel?
A szerkesztés varázslatával megteheted, hmmm, vannak dolgok, amiket annyira nem tudsz megszerkeszteni a célok szerkesztését.
És ha ez azért történne, mert egyszerűen a dráma elmaradna (mert ez teljes tiszteletlenség)
▪️
Tény: De azt is tudom, hogy extra jeleneteket is rögzítettek, ha bármilyen empredidos történt volna. Majdnem a legtöbb élő tett teszi ezt.. jobb megelőzni, mint sajnálni. Lehetséges, ha egyes fejezeteket eltávolítanak, és nem lehet kevesebb, mint 50 fejezet.

Utoljára módosítva:

Sajnos én is olvastam .Egy Bl sorozatot amit átengedett a cenzúra még leadhatják .

League of Nobleman teaser

Azt olvastam ,hogy ami átment a cenzúrán leadhatják . Immortality átment a cenzúrán ??? Olvastam még egy pletykát : vigyázat spoiler aki nem ismeri a webnovelt ne olvassa(ez csak pletyka,vicces lenne ha igaz lenne) :
Elkezdett keringeni egy pletyka, feltételezhetően azt mondják, hogy az élő akcióban való bromance gyengül?
▪️
Chen Yao (Shimei)-nak több jelenete lenne
Link: az első 2 pontról https://m.weibo.cn/detail/4683189089994843
Amit a Weibo-n találtam régen, azt találtam.
▪️
Egyenes jelenetek MoRan között
és Shimei
▪️
Emlékszem a korábbi pletykákra, azt mondták, Shimei megmenti Chu Wanninget a Taxian Jun-tól
🤣
🤣
😂
😂
😂
😂
, hogy Shimei is hős lenne (gyakorlatilag Shimei jó ember lenne, gyakorlatilag Shimeinek a jellemét fehérítené)
😂
🤣

▪️
Egy másik pletyka, amiről azt is beszélték, hogy Shimei Chu Wanninggel marad
😂
😆

Nem hiszem, hogy ez megtörténik, mert ahhoz, hogy minden említést megtegyenek, újra kellene kezdeniük a felvételekkel?
A szerkesztés varázslatával megteheted, hmmm, vannak dolgok, amiket annyira nem tudsz megszerkeszteni a célok szerkesztését.
És ha ez azért történne, mert egyszerűen a dráma elmaradna (mert ez teljes tiszteletlenség)
▪️
Tény: De azt is tudom, hogy extra jeleneteket is rögzítettek, ha bármilyen empredidos történt volna. Majdnem a legtöbb élő tett teszi ezt.. jobb megelőzni, mint sajnálni. Lehetséges, ha egyes fejezeteket eltávolítanak, és nem lehet kevesebb, mint 50 fejezet.