Befejezett Samandriel Jáde Dinasztia (2019)

Samandriel

Fordító
Köszönöm a fordítás és hogy megnézhettem a filmet. Nagyon jól feldolgozták a történetet. A "legend of chosen" sorozatba több esemény volt, így gondolom, lesz ebből még egy pár rész. Külön öröm, hogy az "Untamed" főszereplőjét láttam viszont és hogy a sorozatban szereplő "hugica" itt is elvállalta ugyan azt a szerepet.
Nagyon szívesen! Egyenlőre még nem nagyon tudni ilyesmiről, de több helyen is Jade Dynasty 1-ként van feltüntetve, szóval ki tudja:D

Samandriel

Fordító
Köszönöm a fordítást. Kérnék egy kis segítséget, mert nem találom a felíratot, az online lehetőségnél meg hibaüzenetet kapok ennél a videónál. (Ha én bénáztam el valamit, akkor elnézést kérek.)
Nagyon szívesen! Az nem hiba üzenet, csak regisztrációt kért, de le lett szedve róla, mert a többinél sincs. Feliratot már nem osztok meg filmekhez, mert sok feliratomat elvitték és feltöltötték saját név alatt. Az általam fordított filmek csak online, égetett formában elérhetőek. Csatoltam neked az online oldalon a film linkjét. Ha esetleg van rajta reklám, egy sima adblock-al eltűnnek.
Jade Dynasty (2019)

Szép napot! Nekem sajnos a videó betöltésénél csupán annyit ír ki, hogy az oldal elutasította a csatlakozást... Noha regisztálva és bejelentkezve próbáltam. A többi videót probléma nélkül megnyitja. Esetleg tudnátok segíteni?

Attachments:

Samandriel

Fordító
Szép napot! Nekem sajnos a videó betöltésénél csupán annyit ír ki, hogy az oldal elutasította a csatlakozást... Noha regisztálva és bejelentkezve próbáltam. A többi videót probléma nélkül megnyitja. Esetleg tudnátok segíteni?
Szia! Köszönjük, hogy jelezted, majd fel lesz rakva újra. Addig is, ez a film még elérhető az oldal régi, indavideo-s oldalán, az alábbi linken: Jade Dynasty (mozifilm)