Samandriel Nevra Jiang Ziya (2020)

Kedves Samandriel! Nem tudom eléggé megköszönni a fordítást😍🥰 igaz még nem volt időm megnézni de estére sort kerítek rá. Hálasan köszönöm az időd és az energiád amit feláldoztál hogy elkészítsd nekünk a feliratot! 😘 továbbá köszönöm a letöltő linkekket is 😚 További kellemes hétvégét és szép napot 😉😊

Samandriel

Fordító
Kedves Samandriel! Nem tudom eléggé megköszönni a fordítást😍🥰 igaz még nem volt időm megnézni de estére sort kerítek rá. Hálasan köszönöm az időd és az energiád amit feláldoztál hogy elkészítsd nekünk a feliratot! 😘 továbbá köszönöm a letöltő linkekket is 😚 További kellemes hétvégét és szép napot 😉😊
Nagyon szívesen, de nem csak az enyém az érdem, hanem Nevra-é is, akivel közösen készítettük el a feliratot :) További szép hétvégét neked is!

Samandriel

Fordító
Most olvastam, hogy a szériának (mert egy univerzumban játszódik a Nezha és a Jiang Ziya) már be van jelentve a következő része is :) A címe Erlangshen: Deep Sea Dragon (Erlangshen: A Mélytenger Sárkánya) lesz. Erlangshen, hasonlóan Nezha-hoz és Jiang Ziya-hoz, a kínai mitológia egyik istene. A film története az Istenek Háborúja után veszi majd fel a fonalat. Jiang Ziya-nál van a Bangshen Lista, mely az isteneket hívatott elszeparálni. Ezt később a Kyushu tenger mélyére zárják. Az istenek mellett más hatalmas démonok és ősszellemek is el vannak zárva benne. A Mélytenger Sárkánya pedig ezt a Listát fogja ellopni. A vészjósló időkben pedig Jiang Ziya Erlangshent küldi el a probléma megoldására, aki nem várt eseményekbe ütközik majd.

1620573545505.png

Most olvastam, hogy a szériának (mert egy univerzumban játszódik a Nezha és a Jiang Ziya) már be van jelentve a következő része is :) A címe Erlangshen: Deep Sea Dragon (Erlangshen: A Mélytenger Sárkánya) lesz......

Szerintem ez is biztos jó lesz. Én támogatom. 🤍 Remélem, majd kedvet kaptok ehhez is, mert a Nezha és a Jiang Ziya külön-külön is nagyon jó volt. Kicsit kezd hasonlítani a "marvel univerzum" kiépítéséhez, de engem ez nem zavar. Hogy így összekapcsolják őket, talán valami jobb is születhet általa..... Egy nagyobb és teljesebb világot láthatunk meg. ;)
Köszönöm így utólag is az eddig beletett időt, energiát amit az oldalra és a fordításokba beletesztek. 😘 Nagyon szép munka. :)

Utoljára módosítva:
Erről nektek mi a véleményetek? Ilyen dieselpunk-ba oltottnak tűnik, egy újabb Nezha történet, de nem igazán tudom, hogy mit gondoljak róla :D

New Gods: Nezha Reborn ....

Hát igen, az tény és való, hogy a környezet teljesen más lett, de én kíváncsi vagyok a folytatásra. Látszik, hogy több lesz benne a harc. Először a Nezha-t néztem meg, és megszerettem a szereplőket. :love: Például a Jiang Ziya egyik kedvenc jelenetem a végén lévő [spoiler: közös vacsorajelenet Nezha családjával és az utána lévő őrület :), ezen rengeteget nevettem. Kicsit oldotta is a film hangulatát.]
Remélem hoznak történetileg is annyit, hogy nem lesz gond a helyszín változás. Bár most láttam a tervezettek között a White Snake 2: Qing She Jie Qi -t (aminek szintén örültem). Az ajánlóját megtekintve ott is mintha áttették volna egy jövőbeli nagyvárosba a történetet. Lehet, hogy most Kínában ez a trend... nem tudom. Bízom benne, hogy jó lesz mind a kettő. ;)

Utoljára módosítva:

Samandriel

Fordító
Szerintem ez is biztos jó lesz. Én támogatom. 🤍 Remélem, majd kedvet kaptok ehhez is, mert a Nezha és a Jiang Ziya külön-külön is nagyon jó volt. Kicsit kezd hasonlítani a "marvel univerzum" kiépítéséhez, de engem ez nem zavar. Hogy így összekapcsolják őket, talán valami jobb is születhet általa..... Egy nagyobb és teljesebb világot láthatunk meg. ;)
Köszönöm így utólag is az eddig beletett időt, energiát amit az oldalra és a fordításokba beletesztek. 😘 Nagyon szép munka. :)
Nagyon szívesen! Ha elérhető lesz, így vagy úgy, de szeretném majd lefordítani. 😊Az animációs filmek a kedvenceim

Samandriel

Fordító

New Gods: Nezha Reborn ....

Hát igen, az tény és való, hogy a környezet teljesen más lett, de én kíváncsi vagyok a folytatásra. Látszik, hogy több lesz benne a harc. Először a Nezha-t néztem meg, és megszerettem a szereplőket. :love: Például a Jiang Ziya egyik kedvenc jelenetem a végén lévő [spoiler: közös vacsorajelenet Nezha családjával és az utána lévő őrület :), ezen rengeteget nevettem. Kicsit oldotta is a film hangulatát.]
Remélem hoznak történetileg is annyit, hogy nem lesz gond a helyszín változás. Bár most láttam a tervezettek között a White Snake 2: Qing She Jie Qi -t (aminek szintén örültem). Az ajánlóját megtekintve ott is mintha áttették volna egy jövőbeli nagyvárosba a történetet. Lehet, hogy most Kínában ez a trend... nem tudom. Bízom benne, hogy jó lesz mind a kettő. ;)

Igen, úgy vettem le, hogy száműzik a következő életébe, ami ezek szerint már egy modern korszakban lesz. Egyre többször használják ezt a kínai filmekben, sorozatokban, hogy egy karakter vagy a múltból a jövőbe kerül vagy fordítva