Letöltés a lilsubs után...

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
vdhballsEXP_400x400.png

Az utóbbi napokban mindannyian szembesültünk a szomorú ténnyel, hogy a lilsubs és a hozzá hasonló oldalak megszűntek működni... De nem kell csüggedni! Mi attól ugyanúgy lehetőséget kínálunk a munkáink letöltésére, mindezt érthetően és egyszerűen! ☺ Nézzük, mit is kell tennünk:​

1. lépés: szerezzük be a mi "megváltónkat" a Video DownloadHelper nevű bővítményt. Pár kattintással hozzáadhatjuk a böngészőnkhöz.

Google Chrome: Video DownloadHelper

Mozilla Firefox: Video DownloadHelper – Szerezze be ezt a kiegészítőt a 🦊 Firefoxhoz (hu)

2. lépés: nyissuk meg az online oldalon a letölteni kívánt videót, majd a beállítások megnyitásával válasszuk ki a letölteni kívánt minőséget!

videa-1.png

3. lépés: kattintsunk felül a kis bővítményükre és válasszuk ki a nagyméretű fájlt. FONTOS: 1-2 MB MÉRETEK NEM JÓK! NEM A VIDEÓRA UTALNAK!

videa-2.png

4. lépés: hagyjuk dolgozni a masinát...

videa-3.png

Nem is olyan ördöngős, igaz? ☺ Ilyen egyszerű lenne is a művelet.

Bárkiben bármilyen kérdés merül fel, az tegye fel nyugodtan ebben a fórumban! Legjobb tudásom szerint igyekszek válaszolni!

Samandriel

Fordító
Kedves Dijus! Én már régóta használom ezt az alkalmazást. Itt eddig csak a videót tudtam letölteni. Van rá mód, hogy a magyar feliratot is letöltsem?
Szia! Lilsubs-al is lehet feliratot letölteni. Ugyanúgy bedobod neki a videó url linkjét és ot alább fel lesznek sorolva a feliratok, minden nyelvé, ami ahhoz a videóhoz elérhető.

Köszönöm válaszodat. Sejtem mire gondolsz, csak én egy kicsit bonyolult eset vagyok: le szoktam menteni a filmeket, feliratokat, konvertálom, lementem pendrive-ra és így nézem meg az "internetet nem ismerő" tv-men. Nincs laptopom, és a számítógépnél kényelmetlen sorozatokat nézni. Semmi gond, mert letöltöm a feliratokat az Ázsia ékköveiről, csak vannak olyan filmek, sorozatok, melyeket úgy tudok letölteni, hogy rajta van az égetett szöveg. Szép estét kívánok!

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Köszönöm válaszodat. Sejtem mire gondolsz, csak én egy kicsit bonyolult eset vagyok: le szoktam menteni a filmeket, feliratokat, konvertálom, lementem pendrive-ra és így nézem meg az "internetet nem ismerő" tv-men. Nincs laptopom, és a számítógépnél kényelmetlen sorozatokat nézni. Semmi gond, mert letöltöm a feliratokat az Ázsia ékköveiről, csak vannak olyan filmek, sorozatok, melyeket úgy tudok letölteni, hogy rajta van az égetett szöveg. Szép estét kívánok!
Nem értem, mire gondoltál, amikor kérdezted, hogy ezzel a programmal feliratokat is lehet-e leszedni. Azokhoz a sorozatokhoz, amelyek fent vannak az online oldalon itt a fórumon megtalálod a felirataikat. Ha pedig arra vagy kíváncsi, hogy az égetett feliratokat le lehet-e szedni, nem. Azt csak speciális módszerrel lehet lementeni elemenként a videókról. A leírásom csakis a videók letöltésére vonatkozott, a bővítmény feliratokat nem képes leszedni.​

Nem értem, mire gondoltál, amikor kérdezted, hogy ezzel a programmal feliratokat is lehet-e leszedni. Azokhoz a sorozatokhoz, amelyek fent vannak az online oldalon itt a fórumon megtalálod a felirataikat. Ha pedig arra vagy kíváncsi, hogy az égetett feliratokat le lehet-e szedni, nem. Azt csak speciális módszerrel lehet lementeni elemenként a videókról. A leírásom csakis a videók letöltésére vonatkozott, a bővítmény feliratokat nem képes leszedni.​

A speciális módszerre gondoltam, de amint írtam majd megoldom másként. Ismét köszönöm válaszodat, igen, ezt már az elején értettem, hogy a leírás a videók letöltésére vonatkozott.

Dijus

Főadminisztrátor
Üzemeltető
Nekem nem sikerült, mert társalkalmazás letöltését kéri meg tudom is én mit. A videáról egyszerű letölteni, de a tiétek valami más.
Felkínál két lehetőséget... vagy letöltöd hozzá az alkalmazást, vagy nem. Megsúgom halkan, hogy a videáról is ezzel a programmal szeded le a dolgokat, és még sok más oldalról :unsure: Csak egy kattintásba kerül, nem tudom, mi olyan más...​

Köszönöm a válaszod! Megnézem a vikin, de a nagyon tetsző sorozatokat, filmeket szeretem kiírni. Nekem egy nagyon egyszerű videa letöltőm van, de a tieteket azzal nem lehet leszedni. Próbálkozom még, de ha nem megy, hát nem. Amíg a vikin fennmarad, addig újra lehet nézni.
Minden jót nektek!

Addig ügyeskedtem, hogy most már nekem is működik. Köszönöm szépen! Le akartam tölteni végig újra a Douluo Continent-et, mert a megás letöltésben a felirat nem annyira jól működik (időnként eltűnik a magyar és csak kínai van), a videás pedig tökéletes. A 24. résztől visszafelé azonban nem engedi a letöltést. Változik ez vagy így természetes, hogy egy idő után már nem elérhető?