Samandriel Nevra My Heroic Husband [14/36] (2021)

Samandriel

Fordító
MHB1.jpgMHB2.pngMHB3.jpgMHB4.jpgMHB5.jpgMHB6.jpg

Cím: 赘婿| My Heroic Husband
Magyarul: Hősies kedvesem
Részek száma: 36
Részek hossza: 45 perc
Megjelenés: 2021. február 14.
Műfaj: vígjáték, történelmi, romantikus, dráma

Szereplők:
  • Guo Qilin, mint Ning Yi
  • Song Yi, mint Su Tan'er
  • Olivia Jiang, mint Liu Xigua
  • Gao Shuguang, mint Qin Siyuan
  • Hai Yitian, mint Fang Tianlei
  • Shang Yuxian, mint Lu Hongti

Fordítók: Nevra és Samandriel

Rövid ismertető:

Egy modernkori üzletember (Guo Qilin) visszakerül az időben és egy korabeli férfi testében ébred, akit éppen hozzá akarnak adni egy ruhakereskedő család lányához (Song Yi). A férfi modernkori tudásából húz hasznot, így segítvén barátait, felvéve a harcot a helyi, korrupt kereskedőkkel. Majd idővel akaratlanul is belekeveredik az ország ügyeibe.

Fen Nu de Xiang Jiao "Zhui Xu" című regénye alapján.

A felirat illeszkedik: a Viki, illetve az iQiyi videóihoz.

Attachments:

Utoljára módosítva:
Kedves Samandriel és Nevra ! A tartalomalapján nagyon szeretném megnézni,illetve letölteni ezt a sorozatot. Sajnos online nem tudom, nagyon rossz a szemem, a betűk aprók.Kérdésem,van-e lehetőség a sorozat videóit is letölteni valahogy ? Köszönettel Zsuzsi

Samandriel

Fordító
Kedves Samandriel és Nevra ! A tartalomalapján nagyon szeretném megnézni,illetve letölteni ezt a sorozatot. Sajnos online nem tudom, nagyon rossz a szemem, a betűk aprók.Kérdésem,van-e lehetőség a sorozat videóit is letölteni valahogy ? Köszönettel Zsuzsi
A felirat a Viki-s verzióhoz készül. Youtube-on is fent van, de ha külön letöltöd, akkor nem mindegyik résznél illeszkedik a felirat. Az online oldalról viszont le tudod tölteni a részeket a Video DownloadHelper nevű bővítménnyel: Letöltés a lilsubs után...

A felirat a Viki-s verzióhoz készül. Youtube-on is fent van, de ha külön letöltöd, akkor nem mindegyik résznél illeszkedik a felirat. Az online oldalról viszont le tudod tölteni a részeket a Video DownloadHelper nevű bővítménnyel: Letöltés a lilsubs után...

Én találtam egy oldalt, ahonnan külön megnyitva a linkeket, mega-ról le lehet tölteni jó minőségben, és illeszkedni fognak a feliratok is hozzá. Remélem nem baj, ha megosztom itt.(?) Üdv.: enid

Mindenek előtt köszönet az eddigi részek fordításáért.
Meglepődtem mikor meg láttam a szereplő listát, a "Joy of life sorozat support csoportja" összeállt egy kis mókázásra :) Az eleje megint kicsit zavaros számomra, - de sebaj, művelem magam és majd kitisztul - de a többi már kerek, mint a dobos torta. Már megint egy jó sori választás. ;) Csak így tovább...