Samandriel Painted Skin: The Guo Jingming Edition (2020)

Samandriel

Fordító
PSGJ 3.jpgPSGJ2.jpgPSGJ 7.pngPSGJ.jpgPSGJ 10.png

Cím: 画皮仙子 |Painted Skin: The Guo Jingming Edition
Magyarul: Festett bőr: A Guo Jingming kiadás
Megjelenés: 2020. november 16.
Játékidő: 31 perc
Műfaj: történelmi, wuxia, romantikus
Ugyanazokkal a főszereplőkkel: Kína Wuliang (2020)

Szereplők:

• He Changxi
  • Ding Chengxin
  • Wang Churan

Rövid ismertető:
Pu Songling "Painted Skin" nevű regénye és Gordon Chan filmje alapján.

A film:
184.66 MB file on MEGA

Attachments:

Utoljára módosítva:
Köszönöm a kis filmet ! Egyszerre volt megható ,sokkoló ,tanulságos ! Az emberi lélek(szív) kiismerhetetlen .Megtört emberi szív már nem képes újra szeretni .Egy démon nem ismeri az emberi szívet lelket . Rókadémonok ravasz lények .Haj végén amit Xiao Wei Wang Sheng szellemének ad kié volt ? Remélem jól használtam spoilert .Nem ismerem itteni jelzést !
Kellemes húsvéti ünnepeket !

Utoljára módosítva:

Samandriel

Fordító
Köszönöm a kis filmet ! Egyszerre volt megható ,sokkoló ,tanulságos ! Az emberi lélek(szív) kiismerhetetlen .Megtört emberi szív már nem képes újra szeretni .Egy démon nem ismeri az emberi szívet lelket . Rókadémonok ravasz lények .Haj végén amit Xiao Wei Wang Sheng szellemének ad kié volt ? Remélem jól használtam spoilert .Nem ismerem itteni jelzést !
Kellemes húsvéti ünnepeket !
Szia! Ne haragudj, csak most láttam meg a kommentedet. Igen, jól használtad:)
.Nem vagyok biztos benne, de szerintem XW-éjé volt

Szia! Ne haragudj, csak most láttam meg a kommentedet. Igen, jól használtad:)
.Nem vagyok biztos benne, de szerintem XW-éjé volt
Szia !Nem haragszom .Nem gond !:) Köszönöm a választ .Egyébként kínai fantasy,kultivációs regényekben ,filmekben egyéb művekben népszerű az emberi szív .Démonok,szellem szívet esznek .Emberi szív kitépése ,kívágása amit sötét kultivációs technilkára (mágiára )használnak .Kultivációs művekben a az aranymag (spirituális mag ) a szívben van ,

Samandriel

Fordító
Szia !Nem haragszom .Nem gond !:) Köszönöm a választ .Egyébként kínai fantasy,kultivációs regényekben ,filmekben egyéb művekben népszerű az emberi szív .Démonok,szellem szívet esznek .Emberi szív kitépése ,kívágása amit sötét kultivációs technilkára (mágiára )használnak .Kultivációs művekben a az aranymag (spirituális mag ) a szívben van ,

Igen, sok helyen használják ezt. A Painted Skin széria is egészében erre épül