Samandriel Nevra The Rebel Princess (2021) [32/68]

Túl vagyok a 11-dik részen is. Szép és aprólékos sorozat. Három rész boldogság és huncutkodás és után fokozatosan merülünk bele az ármánykodásba majd kezdődik a radikálisabb rész :). Eddig tetszik a történet és a sorozat is a színésznő Zhang Ziyi biológia adottsága előtt meg emelem a kalapom 43 éves létére hiba nélkül játssza a 16 éves hercegnőt, de ez szinte szerintem tőle nem is nagy feladat én igaz tőle csak a repülő török klánját láttam, de abban is kitűnő alakítás nyújtott és ha jó látom ő nem is szerepelt korábban dráma sorozatban. Zhou Yi Wei is régi motoros a szakmában, de szerintem, a sikert "A leghosszabb nap Chang'anban" nyújtott szerepe - ami egyébként nagy kedvencem - hozhatta neki, mert eddig inkább csak mellékszereplő karaktereket osztottak rá. Nem utolsóként köszönet az eddig lefordított részekért, látszik hogy hozzáértők keze van a dologban, egyszóval eddig szuper :)

Samandriel

Fordító
Túl vagyok a 11-dik részen is. Szép és aprólékos sorozat. Három rész boldogság és huncutkodás és után fokozatosan merülünk bele az ármánykodásba majd kezdődik a radikálisabb rész :). Eddig tetszik a történet és a sorozat is a színésznő Zhang Ziyi biológia adottsága előtt meg emelem a kalapom 43 éves létére hiba nélkül játssza a 16 éves hercegnőt, de ez szinte szerintem tőle nem is nagy feladat én igaz tőle csak a repülő török klánját láttam, de abban is kitűnő alakítás nyújtott és ha jó látom ő nem is szerepelt korábban dráma sorozatban. Zhou Yi Wei is régi motoros a szakmában, de szerintem, a sikert "A leghosszabb nap Chang'anban" nyújtott szerepe - ami egyébként nagy kedvencem - hozhatta neki, mert eddig inkább csak mellékszereplő karaktereket osztottak rá. Nem utolsóként köszönet az eddig lefordított részekért, látszik hogy hozzáértők keze van a dologban, egyszóval eddig szuper :)
Örülünk, hogy tetszik:) A színésznővel én még nem láttam másik sorozatot, viszont Zhou Yiwei-t én a Chang'anban kedveltem meg nagyon, nagyon jól hozta ott a szerepét, jó kiállása van és a sorozat is nagy kedvencem, de a Liberation-ban és a Dying to Survive-ban is nagyon jó volt. Két további sorozatának a fordításán gondolkodtunk még, ha az Immortality addig se jönne ki 😅

Nagyon szépen köszönöm nektek a 24 rész fordítását. Igazán izgalmas, és bátran mondom nem csalódtam a történetben és a fordításban sem :). Viszont szeretnék kérdezni valamit amire ha tudtok válaszolni nagyon hálás lennék. "Egy pár napja este egy aranysárkányt láttam elsuhanni a holdfényes éjjelen. Lehetne-e tudni hogy ez a remek lény véglegesen tovaszállt, a vagy csak világot látni ment és majd visszatér, hogy tovább szője az érdekes történeteit a reá érdemes embereknek ?" ;)